Vjen lajmi i shumëpritur/ Alvin bashkohet me të atin

1141
1

Lajmi i fundit/ Mësohet se është nxjerrë nga kampi ku ndodhej në Siri, 11-vjeçari shqiptar, Alvin Berisha, referuar mediave arabe dhe tani ndodhet në një vend të sigurt.

Sipas këtyre burimeve, ende nuk eshte mbyllur operacioni por shumë shpejt djali mund të ribashkohte me babain e tij që ndodhet në Itali.

Priten nga çasti në çast më tepër detaje.