“Si u njoha me Elvisin”, flet bashkëshortja e Imamit të famshëm: Ja çfarë më tha takimin e parë

612
0

Ata janë një ndër çiftet më të dashur në Shqipëri. Bashkëshortja e imamit Elvis Naçi, Fatma, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” në Top Channel, për të treguar më shumë nga jeta e tyre e përditshme familjare.

Ajo foli gjithashtu për historinë e dashurisë dhe takimin e parë me Elvisin, duke kujtuar emocionet e atij momenti 17 vite më parë.

Sot bashkëshorte e përkushtuar dhe nënë e 3 fëmijëve, Fatma tregoi se ndihet shumë e lumtur dhe krenare për familjen e saj të madhe.

“ Elvisi ishte djali i parë që takoja dhe kisha emocione pafund… isha e shoqëruar nga motra ime, sigurisht edhe mamin e kam patur shoqen time më të mirë, vazhdoj ta kem dhe tani shoqen më të ngushtë. Pasi i mora leje asaj dhe ia shpjegova situatën, më dha leje, e kur u takuam Elvisi u kërkoi shoqëruesve tanë që të kalonin në tavolinë më vete. Unë gjatë gjithë kohës isha me sytë ulur dhe vetëm ai fliste, siç e karakterizon edhe sot …”, tha ndër të tjera ajo, duke theksuar se takimi i parë mes tyre ishte bërë më serioz seç ajo priste, kur Elvisi kishte nisur të fliste për një libër që kishte lexuar së fundmi.

Ndërsa videon e plote te intervistes mund ta shihni me poshte

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.