Friday, January 22, 2021

admin

11733 POSTS 2 COMMENTS

Horror në Kaliforni, Çifti mbante 13 fëmijë të lidhur me zinxhirë...

0
Nuk është aspak një film horror, është një ngjarje e vërtetë e ndodhur në Kaliforni. Policia është gjendur përballë një rasti të paprecedentë ku një...

“Sheikët” e Shqipërisë, këta janë deputetët që zbarkojnë në Kuvend me...

0
Siç dihet, çdo vit deputetët bëjnë deklaratat e tyre të pasurisë. Edhe pse jemi një vend i vogël, pasanikët nuk na mungojnë dhe deputetët...

Gruaja i masakroi tre vajzat me thikë, Bashkimi nis një jetë...

0
Mëngjesin e 9 marsit të vitit 2014, qyteti i Leccos në Itali u zgjua me një lajm që dukej si një makth, por për...

“Turizmi i lindjeve” ne Amerikë i nënave kineze që ti kenë...

0
Turizmi i lindjeve ne Amerike, ky Trend shume popullor qe po shfrytezohet nga nenat kineze por se fundmi dhe nga shqiptaret te cilet mund...

Il “lavoro” estremo da 4mila euro: si cercano 35 persone

0
4 mila euro per farsi infettare dalla pertosse: l’offerta dell’università per la ricerca I ricercatori stanno cercando persone che vogliano farsi infettare dal batterio...

Kush është më budallai ne foto? Zgjedhja juaj zbulon një pjesë...

0
Shikoni foton dhe mendoni, cili prej këtyre katër personave ne peme është më budalla? Secila nga zgjedhjet mund të zbulojë një pjesë të personalitetit tuaj. Nëse...

Aksident i pazakontë, makina “fluturon” nga rruga, përfundon në katin e...

0
Një makinë u bë “fluturuese” dhe u përplas për katin e dytë të një ndërtese në Santa Ana, Kaliforni, të dielën, duke bërë që...

Kalimtari gjen foshnjën e braktisur lakuriq mes ferrave dhe bën diçka...

0
Ndërsa një burre po kalonte nëpër rrugët e Gujarit, Indi, ai dëgjoi diçka që e bëri atë të ndalet. Një zë i çuditshëm, si...