“Po hajde mo bur, hajde se nuk të hamë”, Braçe kap ngushtë Bashën dhe i nxjerr fotot

652
0

Zv kryeministri i vendit, Erion Braçe, ne nje reagim lidhur me akuzat per brak tisjen e personave ne nevoje, sqaroi sot se në Bubq cdo familje qe ka banesën te pabanueshme, ka marre paketen e plote te ndihmes, nga cadra tek ushqimet dhe po dergohen edhe ila cet per te semuret kronike.

Me nje shkrim ne profilin e tij ne Facebook, teksa poston dy foto te kryedemokratit Basha gjate vizitave te fundit ne zonat e prekura rende nga termeti, Brace i perserit Bashes ftesen e bere edhe nga kryeministri Rama.

“Po hajde brenda ooo njeri, hajde! Nuk te quhet as bashkepunim, thjesht komunikim, informim”- shkruan Braçe.

Postimi i Braçes

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.