News

Bëhuni gati për ndryshime në shkollë! Udhëzimi i ri i MAS:...

0
TIRANË- “Tri lëndë në gjashtë orë”, kështu quhet nisma e re e Ministrisë së Arsimit që do të sjellë një revolucion në shkolla dhe...

Rrëfimi tronditës i motrës së Arielës: Na thanë se ai po...

0
Sot në “Pasdite në Top Channel” kanë folur për herë të parë familjarët e studentes 21 vjeçare, Arjela Murataj, që u vra në Tiranë...

Florian Binaj akuzon për vjedhje Spitalin Amerikan. Postimi i tij...

0
Çon të birin në spital privat, Flor Binaj i akuzon publikisht: “TURP, të mbajnë me zor që të paguash lekë pa u shëruar” Aktori i...

Kush është Fariu, shqiptari që ju ndihmon për të shkuar ilegalisht...

0
Mediat britanike kanë kthyer edhe një herë sytë nga emigrantët që futen në mënyrë ilegale në vendin e tyre, ndërsa ditën e djeshme i...

Gara e fortë e së enjtes mbrëma, ja emisioni më i...

0
E enjtja është dita e përballjes së fortë të shumë emisioneve politike, në vend, të cilët së fundmi kanë ndryshuar kanalin televiziv. Por çfarë...

Tragjike në Itali, aksidentohet për vdekje shqiptari, rëndë një tjetër

0
Një aksident tragjik ka ndodhur dje në mbrëmje në Siracuzë të Italisë, ku një i ri shqiptar është përplasur për vdekje nga një makinë. Mediat...

OSHEE: Zonat e Tiranës ku do të ndërpritet energjia në datat...

0
Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka njoftuar se në tre ditët e ardhshme në disa zona të Tiranës do të ketë ndërprerje...

Surprizat e motit për ditët në vazhdim

0
Fillimi i javës që vjen do të jetë me një presion atmosferik të lartë i cili do të vijojë të kushtëzojë në vendin tonë...