admin

admin
21636 POSTS 2 COMMENTS

Vëllezërit kosovarë për biznes, sot zgjodhën Serbinë dhe jo Shqipërinë

0
Biznese serbe, të cilat tanimë janë shumicë në Panairin “Prishtina 2018">2018”, kanë ndryshuar edhe agjendën e hapjes të këtij panairi. Derisa në vitet e mëhershme...

Do të çuditeni! Nga çoban në shites cigaresh, njihuni me profesionet...

0
Kur shikon personazhin tënd të preferuar shqiptar në televizion apo revista, është paska e vështirë të besosh se ato kanë qenë njerëz, që bënin...

Unë, si të gjithë ju, po bëj gabimin më të madh...

0
Rrugëve të Tiranës, por kam përshtypjen se kjo gjë ndodh edhe në qytete të tjera, gjen pafund luleshtrydhe si këto në foton e mëposhtme,...

Gjejnë një piton të vdekur me stomak të fryrë, shokohen kur...

0
Një gjarpër i llojit piton është gjetur i ngordhur, por ajo që u bëri përshtypje dy biologëve që e gjetën ishte se stomaku i...

I dha biskotë me pastë dhëmbësh një të pastrehu, Personazhi i...

0
Ai është bërë i njohur në youtube pasi del në rrugë dhe bën skena humori me kalimtarët e rastit. Kanghua Ren, ndryshe i quajtur Reset,...

Sezoni në prag/ Dy plazhet ku nuk duhet të laheni, edhe...

0
Kur duhet vetëm një muaj nga çelja zyrtare e sezonit turistik, në plazhet e Vlorës vijojnë të mbeten evidente problematikat e viteve të kaluara,...

Kjo gruaja merr çdo vit në të njëjtën datë një tufë...

0
Para se të vdiste, ai ishte kujdesur që gruaja e tij, të merrte dhurata për ditëlindjen e saj, kështu që ajo nuk do të...

Gjendet i vdekur një 40 vjeçar shqiptar në Itali. Detaji i...

0
Një trup i pajetë është gjetur ditën e sotme në shinat e trenit të linjës Roma-Civitavecchia-Pisa në Itali, teksa policia ka zbuluar se kufoma...

Elsa Lilën e akuzojnë për vjedhje: Turp të të vijë..!

0
Kompozitori Genti Lako ka shpërthyeri indinjuar me këngëtaren Elsa Lila teksa e akuzon këtë të fundit për vjedhje. Lako është shprehur se Elsa ka "vjedhur"...

Fqinjët dëgjojnë lëvizje dhe zhurma poshtë shtëpisë së braktisur. Pasi afrohen,...

0
Shoqata Humane e Miçiganit mori një telefonatë nga një banor vendas në Northwest Detroit një ditë të ftohtë dhjetori 2017, duke raportuar një rast...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe