Dhurata me e bukur që një vajzë mund ti bëjë babait të sëmurë me kancer

618
0

Lisa Wilson dhe Robert Pantoja vendosin të martohen në një spital të Kalifornisë ku ishtë shtruar David, babai i sëmurë me kancer i Lises.

Vajza ka dashur ti beje kete dhurate babait te saj duke kercyer me te edhe pse ai i bllokuar ne shtrat nga semundja.

Nje nga skenat me më prekëse në rrjet e cila u be menjëherë virale.

Ai humbi jetën pas pak kohesh nga dhurata e bukur e vajzes se tij përcjell Shqiptari.net

Shikoni videon per me tper:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.