Pas 3 vjeçarit në Durrës, humb jetën një tjetër foshnje në Tiranë

567
0

Një tjetër foshnje ka humbur jetën ditën e djeshme në spitalin e Tiranës, bën me dije policia në një komunikatë për shtyp.

Pas 3 vjecarit në Durrës që u ndie keq ne kopësht dhe ndërroi jetë rrugës për në spital, një foshnje thuhet se për shkaqe natyrale ka ndërruar jetë të enjten.

NJOFTIMI

Më datë 05.04.2018, në spital ka humbur foshnja A.I, banues në Tiranë. Nga veprimet e kryera dyshohet se vdekja është natyrale. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.