Sunday, January 17, 2021

News

Moti surprizon sërish/ Në dy javët e fundit të shkurtit do...

0
Ky dimër ka qenë më i butë, sidomos në krahasim me dimrin e kaluar që shënoi vlera të ulëta kryesisht në anën perëndimore. Rritja...

E dhimbshme në Angli, humb jetën në moshë të re shqiptari,...

0
Një marinar shqiptar në moshë të re, ka humbur jetën tragjikisht në anijen ku punonte në Angli. Viktima është 32-vjeçari nga Durrësi Alfred Ismaili. I...

Vjen i ftohti siberian/ Ja çfarë thonë meteorologët për ditët në...

0
Shiu dhe bora duket se do janë lënë vendin të ftohtit ekstrem ditët e ardhshme. Ja çfarë thonë meteorologët për ditët në vijim: Të premten...

Fatkeqesi për këngëtarin shqiptar, humb babanë papritur. “Përse na le bab,...

0
Pak minuta më parë, përmes një postimi në Facebook, këngëtari i njohur shqiptar ka njoftuar vdekjen e të atit. Në postim, Stine shkruan me dhimbje: Përse...

Mesazhet erotike në Parlament, pas Ervin Salianjit, flet për herë të...

0
Foli, foli, por nuk pranoi asgjë! E keni degjuar besoj kete shprehje popullore. Kjo vlen edhe ne rastin ne fjale. Grida Duma, pasi ne media...

Blendi Fevziu i nxjerr para foton me Enver Hoxhën, ja reagimi...

0
Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ishte i ftuar mbrëmjen e kësaj të enjte në emisionin ‘Opinion’. Gjatë intervistës drejtuesi i emisioni Blendi Fevziu, i ka...

Tragjike/ Pi fostoksinë ditën e Shën Valentinit, i jep fund jetës...

0
Një grua në Cërrik ka ndërruar jetë pasi është vetehelmuar me fostoksinë. Policia njofton se një ditë më parë, është gjetur e vdekur pa shenja...

Departamenti i Shtetit: Adriatik Llalla dhe familja e tij ndalohen të...

0
Departamenti i Shtetit i ndaloi hyrjen në Shtetet e Bashkuara ish Prokurorit të Përgjithshëm të Shqipërisë Adriatik Llalla. Vendimi, i bërë publik të mërkurën, thekson...