Tag: jeto shendetshem

Shmangni kirurgjinë, receta për heqjen e kisteve yndyrore (lipomave) brenda 8...

0
Një nga problemet më të zakonshme që mund të shfaqen në shumë pjesë të trupit,kryesisht tek gratë janë cistet. Metodat e përdorura në mjekësi zakonisht...

Një vezë të zierë dhe pak uthull çdo mëngjes – kombinimi...

0
Keni ngrënë ndonjëherë vezë të ziera, të miksuara me uthull? Me siguri që jo, por kur ta zbuloni se çfarë bën besoj se do...

Pija që shkatërroi këtë burrë pihet për ditë në vendin tonë!...

0
PIJA QË E SHKATËRROI KËTË BURRË, ËSHTË E PËRDITSHME NË VENDIN TONË. MERRNI MESAZHIN NGA NJË ISH BODYBUILDER: Dean Wharmby ishte një baba i shkëlqyer...

Formula që do t’ju bëjë të lumtur në punë dhe në...

0
Rritja është diçka e mirë dhe ne të gjithë duam të jemi pjesë e një kompanie në rritje. Por ka një anë të errët;...

11 ushqimet që nuk duhen mbajtur në frigorifer

0
Nuk ka rëndësi çfarë iu ka mësuar mami apo babi për frigoriferin dhe aftësitë e tij magjike ruajtëse. Janë disa ushqime të cilat nuk...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe