Tuesday, January 19, 2021

Politike

Foto/ Ngjarje e paprecedentë në Kuvend, ndodh për herë të parë...

0
Ndodh për herë të parë në 27 vjet që në Kuvendin e Shqipërisë mazhoranca të braktisë seancën, ndërsa deputetët e opozitës vazhdojnë të qëndrojnë...

Sajmir Tahiri i rikthehet politikës. Mesazh qytetarëve për 30 qershorin

0
Saimir Tahiri ka postuar nje mesazh lidhur me zgjedhjet lokale te ditës së neslrme. Ish ministri ka bere thirrje...

Fatos Nano del hapur dhe bën thirrjen e papritur për qytetarët..

0
Ish-kryeministri Fatos Nano më bashkëshorten e tij kanë votuar ditën e sotme në Mullet, në shkollën 9-vjeçare “Sami Kalasa”.  Nano ka dhënë...

Pas 20 vitesh, vërtetohet ajo që tha Fatos Nano për Edi...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha në një postim në rrjetet sociale ka postuar videon ku kryeministri Rama thotë “ka dalë kryevepër ky spitali i ri në...

Doli pro ndërtimit të kullave tek Teatri, Rama e bën aktorin...

0
"Arsyeja pse unë kam hequr dorë nga protesta e Teatrit Kombëtar është sepse tashmë është kthyer në çështje politike. Aktori dhe regjisori Erion Isai është...

Dalin fotot, këta janë politikanët me vila në Gjirin e Lalzit

0
Nga Bledi Mane-Public Enemy* Nje qoshke e fshehur harlisur me shkurre e ferra ne anen perendimore te Liqenit te Tiranes, dikur njihej me emrin e...

Rama nuk po gjen qetësi askund, shikoni çfarë i bën ky...

1
Pas publikimit të përgjimeve në gazetën Bild, Edi Rama është nisur për në Londër. Por edhe atje disa shqiptarë...

Del fotoja, kur Edi Rama i shëbente partisë dhe xhaxhit Enver

0
Që Kryeministri Rama sot është në politikë dhe angazhimin e tij si numri 1 i qeverisë e njohin të gjithë, por të shkuarën pak...