News

Stuhia po vjen! Sinoptikanët shqiptarë japin njoftimin e ri: Ja ditët...

0
I gjithë vendi ka nisur të përfshihet nga reshje të dendura shiu, të cilat priten të intensifikohen në orët në vazhdim. Meterologia Tanja Porja në...

Lorik Cana tregon kushtin që i vuri Gruas së tij italiane

0
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, duket se e ka mjaft të theksuar ndjenjën e patriotizmit dhe këtë gjë e ka treguar shumë herë. Këtë...

Më shumë se gjysma e rinisë është gati të lërë vendin

0
Fondacioni Ebert Fridrih ka publikuar para disa kohesh një studim mbi mendimet e rinisë shqiptare për të sotmen dhe të ardhmen e afërt, bazuar tek...

Lubonja: Rasti i Llales eshtë nje skandal politik. Ky eshte rast...

0
“Adriatik Llalla i shpallur ‘non grata’ nga DASH” është kjo tema e debatit mbrëmjen e sotme në “Studio e Hapur” në “News 24”. Anilisti Lubonja...

Hyn për të vjedhur, familja nga Fieri e kap hajdutin, pasi...

0
Vjedhjet janë shtuar shumë në Shqipëri, ku mjaft parazitë mendojnë që t'a sigurojnë jetesën përmes përvetësimit të pronës së tjetrit. Por, siç thotë edhe populli,...

Rrëfimi EKSKLUZIV/ Flet avokati i Mario Majollarit: Jeta në Suedi e...

0
Ina Allkanjari – I ndjerë në rrezik dhe i pambrojtur në vendin e tij, përballë të shkuarës që e përndiqte prej 18 vitesh, Mario...

“Hidhe në gjyq”, qytetarët shpërthejnë ndaj programit të Arbana Osmanit

0
Arditi ishte personazhi i radhës në programin “Dua të të bëj të lumtur”, ku solli historinë e tij të dashurisë me Loredonën,...

Gëzojuni diellit edhe sot, sinoptikanët sapo dhanë lajmin shokues: Nga e...

0
Mesa duket deti dhe pishinat, do të jenë e vetmja mundësi për t’i shpëtuar temperaturave përvëluese të kësaj fundjave. Raportohet se vala e të nxehtit...