Zi në familjen e politikanes shqiptare, ndahet nga jeta babai i ish deputetes së PS

61
0

Zi në familjen e Senida Mesit, pasi është ndarë nga jeta babai i saj. Ish-zëvendëskryeministrja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ndarë lajmin e hidhur.

Ajo shkruan se të hënën babai i saj kanë dhënë frymën e fundit, teksa tregon dhe fjalët që i tha atij “mirupafshim bab, derisa të shihemi përsëri”.

Postimi i Senida Mesit

“Lamtumirë baba i qeshur, i dashtun, plot energji me jetu dhe me ja dal në çdo sfidë e frymëzim për mu, Stelën dhe Enisin dhe mbështetje për Idën/mamin, për me ec para në jetë me forcat tona, mos me u dorzu kurrë dhe me jetu jetën me integritet e pasion!!

Të hënën bana vrapin e jetës teme bashkë me ty e vllanë nëpër korridorin e spitalit me të dhënë frymën e fundit, por sja dolëm dot! Merrsh frymë i qetë atje lart, t’du fort!!!!

“….. mirupafshim bab, derisa të shihemi përsëri, veç ke me pritë shumë ?…. ishin  fjalët e fundit që i thashë….. “shkruan ajo në postimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.