Zbuloi se vajza nuk ishte e virgjër, babai merr vendimin “e dhimbshem” ndaj saj

1000
0

Një vajzë e re e quajtur Dania Andrea tentoi “t’ia mbathte për të keryer marrëdhënie” natën me të dashurin, por bëri gabimin e madh duke ia dërguar gabimisht babait mesazhet.

Ai vendosi që të merrte një masë ndëshkuese dhe për më tepër postoi në rrjetet sociale bisedën, që kjo të shërbejë si shembull për të gjithë të tjerët.

Prit ta zërë babin gjumi dhe kalo pastaj për mua. Dhe unë kam shumë dëshirë”, ishte ky mesazhi që ajo donte t’ia dërgonte të dashurit, por përfundoi duke ia dërguar babait.

Andrea, ça dreqin po thua? Kush do vijë për ty? Për çfarë ke dëshirë?”, ia kthen i ati.

Vajza i thotë se do t’ia dërgonte një shoku, por në këtë moment i ati i tregon dhuratën që kishte për të për ditëlindje. Ishte një iPhone, të cilin ai e hedh në tualet dhe i thotë se do të anulojë festën.