Zbulohet arsyeja pazakonte pse Klea dhe Elgiti u martuan larg miqve dhe publikut

590
0

PAra disa ditesh Klea Huta dhe Elgit Doda njoftuan se ishin martuar, në Marok, larg miqve dhe publikut. Ky lajm erdhi krejt papritur sepse çifti gjithçka e kishte organizuar në fshehtësi.

Sipas “Panorama plus”, arsyeja pse çifti zgjodhi të martohet larg Shqipërisë dhe në fshehtësi të plotë, është frika e Kleas nga syri i keq. 

Këtë e përmend edhe vetë Klea në postimin ku i dedikon fjalët më të bukura të dashurisë Elgitit.

“Që e vogël kam ëndërruar për ty! Që e vogël doja dikë si ti kur të isha e madhe. Kemi kaluar ditë të mira e jo të mira, por gjithmonë të kam pasur pranë e kam qenë pranë teje. Në të mirë e në të keq. Kur flas për ne, edhe ndonjë lot gëzimi m’i njom faqet. Të dashuroj bashkëshorti im! Zoti na bekoftë dhe syri i keq mos na paftë!”, ka shkruar Klea.

Kujtojmë Klea Huta do të bëhet nënë për herë të parë nga kjo lidhje dashurie, që u finalizua me martesë. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.