Veshje luksoze dhe Lamborghini të larë në ar, trashëgimtarja e Top-it çmend fansat

720
0

Lori Hoxha është kthyer prej kohësh në një fenomen në rrjetet sociale.

Jeta e shtrenjtë dhe makinat luksoze e kanë kthyer atë në një trend të ri për tu ndjekur.

Pikërisht në Instagram Lori sot i ka mahnitur ndjekësit me një foto që siç shkruan ajo është e vjetër, por e artë.

Trashëgimtarja e Top Channel shfaqet e veshur moderne, para makinës së saj Lamborghini të mbuluar me ar.

Gjithashtu me këtë foto Lori na ka rikthyer pas në kohë, kur flokët nuk i kishte bjonde si sot.