E dini çmimin marramendës së karrocës së bebit të Zaiminës?

863
0

Martesa e Zaiminës në “Xing me Ermalin” bëri bujë, por nuk ngeli pas, krahas fustanit të bardhë, edhe karroca e zezë e foshnjës së saj.
Në studio Zaimina që në fillim të emisionit, erdhi me karrocën e vajzës me vete, çfarë krijoi përshtypjen se edhe Khloe do të ishte pjesë e programit.

Vajza sigurisht që nuk ishte në karrocë, por gjithsesi karroca e së voglës nuk kaloi pa u vënë re. E zezë dhe prej lëkure, karroca e vogëlushes së Zaiminës, kushton plot 1424 euro. Jo pak apo jo?

Zaimina di se si ta përkëdhelë e llastojë që tani të voglën e saj, imagjinoni më vonë.