“A je bërë synet?” Saimir Kodra më në siklet se kurrë (VIDEO)

582
0

Moderatori shumë i njohur për emisionet investigative, Saimir Kodra është vënë në siklet nga fëmijët në “Kurthin e Piter Pan”.

Një ndër fëmijët e pyeti Kodrën nëse ishte bërë synet dhe sigurisht që ishte një pyetje e cila jo vetëm që nuk pritej por vuri në siklet dhe vetë moderatorin.

Uejsi: A je bërë synet ti?

Alketa Vejsiu: Rrëfeu Saimir, rrëfeu. E vumë në siklet Saimirin.

Saimir Kodra: Jo absolutisht… kur të rritesh ti do të jesh gazetari im. Do të punosh me mua.

Saimir Kodra: Këtu tek ju është shumë vapë, këtu në studio…

Alketa Vejsiu: Nuk e dhe përgjigjen.

Saimir Kodra: Unë di vetëm këngën “tufa tufa zerdeli, çunat tonë synetli”.

Uejsi: Më thuaj a e ke bërë synet.

Saimir Kodra: Do te ta them tek veshi. Po… imagjinojini nesër portalet: Saimiri është bërë synet. Tani me këtë modën e klikimit ça nuk del lajm.

Alketa Vejsiu: Po nuk ke bërë ndonjë gjë të keqe.

Saimir Kodra: Po jo, se mos duan ta shoqërojmë me foto. http://www.albeu.com/showbiz/a-je-bere-synet-saimir-kodra-me-ne-siklet-se-kurre-video/384759/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.