‘Nuk rrihet me Ramën’, edhe qeni vendos të lerë Shqipërinë

543
0

Gjatë 6 viteve të qeverisjes së Edi Ramës dhe Rilindjes së tij, e cila erdhi në pushtet me premtime të bujshme, qindra mijëra shqiptarë kanë lënë vendin në kërkim të një jete më të mirë në Europë.

Por për të ilustruar më së miri situatën në vend, Genc Sejko publikon memen e rradhës.

Teksa publikon foton e një qeni në avion, mjeshtri i memeve shton edhe fjalinë: “Nuk rrihet me Edi Ramën”. /Syri.net