Vajza me bashkëshortin surprizojnë Rudinën në emision, moderatorja përlotet nga emocionet

1108
0

Emisioni i ditës së sotme ka qenë tepër i veçantë për moderatoren e njohur, Rudina Magjistari.

Në fillim ajo është surprizuar nga stafi i saj, të cilët kishin menduar t’i bënin një video me fansa nga e gjithë bora të cilët përshëndesnin Rudinën.

Mirëpo më pas, bashkëshorti dhe vogëlushja e saj Mia kishin menduar për t’ja shtuar emocionet.

Në studio e emisionit erdhi një buqetë me luledielli dhe një kartolinë e shkruar nga vajza e saj. 

“Mami të dua”, shkruhej në të.  Rudina zbuloi e emocionuar se ai ishte shkrimi i Mias, pasi vogëlushja ka mësuar të shkruajë.

Ajo falenderoi gjithashtu bashkëshortin me fjalët: “Kjo është nga njeriu im i zemrës, e falenderoj shumë dashurinë e jetës sime. Të dua shumë zemër”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.