“S’do mend..”, Romeo Veshaj reagon pas videos së Jonidës me Florin

1223
0

Pas daljes së videos së fundit të Florit me Jonidën, të gjithë ishin sy e vesh nga i dashuri i këngëtares, Romeo Veshaj.

Nuk ka vonuar shumë dhe Romeo ka reaguar nëpërmjet një InstaStory me videon e “Xha Sulos” ku thot: S’do mend, u prish dynjaja fare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.