U largua nga Portokalli, reagon Xhemi Shehu, ja cfare thote moderatorja

369
0

Portokalli do te nise këtë mbrëmje pa prezantuesen e njohur, prej vitesh në këtë format, Xhemi Shehu.

Xhemi ka reaguar në një postim në rrjetet sociale, ku tregon se do i mungojë puna e me stafin.

Xhemi i uron suksese për sonte dhe shkruan se më shumë do i mungojë puna me moderatorin e këtij formati, Salsano Rrapi.

Reagimi i plotë:

“Shuuume suksese skuadres Portokalli sonte ,do te me mungoje shume puna me ju e sidomos me ty Salsano Rrapi”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.