Elisa Spiropali merr propozimin live për “martesë”, ja si i pergjigjet aktorit që iu gjunjëzua

889
0

Ministrja Elisa Spiropali është vënë përballë një propozimi për “martesë”, ku për shkak të publikut, është “detyruar” të thotë “PO”.

E ftuar në emisionin “Shiko Kush LUAN”, ajo ka pasur përballë saj, të gjunjëzuar, aktori Irgen Çela, i cili e ka “propozuar”.

Ministrja pranoi dhe dyshja u “kurorëzuan” . Në skenë u krijuan edhe çifte të tjerë.

Në total u krijuan katër çifte. Anxhela dhe Flor Binaj i thanë “PO” njëri-tjetrit, por Florit i tha “PO” edhe moderatorja e sportit Lei Kraja.

Irgen Çelës (Xhodës) i tha “PO” Spiropali, ndërsa Don Xhonit i tha “PO” këngëtarja Diona Fona.

Por e gjitha ishte një lojë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.