U infektua me Covid-19, Ardit Gjebrea nuk mund te rikthehet, ja tre personazhet qe do ta zëvendësojnë në emision

821
0

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka njoftuar ndjekesit e tij se mjekët i rekomanduan që të pushojë, pasi u infektua me koronavirus.

Javën e kaluar ai e drejtoi ‘Të Dielën Shqiptare” nga shtëpia, por këtë javë ai ka vendosur që të zëvendesohet nga disa prezantues të tjerë.

Arditi ka bërë të ditur se “Gjysma ime” dhe “Të panjohurit” do moderohet nga Enkel Demi.

“Telebingo shqiptare”, do moderohet nga Gentian Zenelaj.

“Ka një mesazh për ty”, nga Marsela Çibukaj.

“Këtë të dielë mjekët më thanë pushim, por nuk do të ketë pushim E Diela Shqiptare”, shkruan Ardit gjebrea në rrjetet sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.