Tre vajza italiane vjedhin një argjendari ne Vlore, kapen teksa kerkoni te iknin.. (Shikoni Videon)

104
0

Tre vajza italiane jane zbuluar nga telekamerat teksa vodhën në një argjendari një byzylyk duke shpërqëndruar shitëse në qytetin e Vlorës.

Vlera e byrzylykut me diamantë ishte tejet e lartë dhe u zbulua vetëm pas ikjes së tyre nga dyqani.

Pas vjedhjes drejtuesit e dyqanit kërkuan ndihmë për të identifikuar tre vajzat që flisnin italisht. Qytetarët arritën që ti identifikonin dhe tre hajdutet u kapën duke ikur nga porti i Vlorës.

Policia i ka ndaluar menjëherë në terminal ndërsa pas marrjes në pyetje, ato kanë deklaruar se kanë mbërritur disa ditë më parë në qytetin e Vlorës dhe kanë pranuar autorësinë e vjedhjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.