Tjetër lëkundje shënohet në vendin tonë, zhvendoset epiqendra

2145
0

Një tjetër lëkundje ra pak më parë në Shqipëri dhe tashmë epiqendra është zhvendosur nga Durrësi në Vorë.

Ai ka qenë i një magnitude 3,7 rihter.

Lëkundjet u ndien edhe në Tiranë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.