Tag: lira gjika

Lira Gjika: Prindër kujdes, këto 3 gabime të mëdha po dëmtojnë...

0
Të rrisësh fëmijë në ditët e sotme është vërtetë një sfidë e madhe për prindërit për shkak të shumë faktorëve të ndryshëm si teknologjia,...

Te rritesh mire nje femije do te thote qe prinderit.. Lira...

0
Te rritesh mire nje femije do te thote qe prinderit: Te mos e ushqejne me zorr dhe vend e pa vend. Te mos e shohin...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe