Tag: bora zemani mosha

Donaldi eshte disa vite me i ri se Bora, por ja...

0
Bora Zemani është një ndër moderatorët më të dashura të publikut shqiptar dhe është tepër aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e...

Nuk do ta besoni, ja sa vite diferencë ka Bora...

1
Moderatorja e emisionit me të shikuar në trojet shqiptare ‘Përputhën’, Bora Zemani, shpesh herë arrin të marrë vëmendjen e publikut. Që kur filloj të prezantoj...
54,500FansLike
120FollowersFollow
8FollowersFollow
880SubscribersSubscribe