Nuk do ta besoni, ja sa vite diferencë ka Bora Zemani me ish të dashurin e saj Donald Veshaj

609
1

Moderatorja e emisionit me të shikuar në trojet shqiptare ‘Përputhën’, Bora Zemani, shpesh herë arrin të marrë vëmendjen e publikut.

Që kur filloj të prezantoj emisionin ‘ Përputhën’, Bora ka arritur të bëhet më e njohur, duke numëruar fansa rreth vetës,

Moderatorja, para pak ditësh festoj ditëlindjen e 29-të, por a e dini se sa ka diferencë në moshë me ish të dashurin aktorin Donald Veshaj!?

6 vite është diferenca në mes çiftit, ku Bora është me e madhe, dhe  23 vjeç i bije të jetë Donaldi.

Ai ka treguar se shkaku i ndarjes nuk ka qenë mungesa e dashurisë, por shumë gjëra bashkë dhe zënka të vazhdueshme.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.