Donaldi eshte disa vite me i ri se Bora, por ja cila eshte mosha e tyre

5158
0

Bora Zemani është një ndër moderatorët më të dashura të publikut shqiptar dhe është tepër aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

Që kur filloj të prezantoje emisionin ‘ Përputhën’, Bora ka arritur të bëhet më e njohur, duke numëruar fansa rreth vetës dhe shume kureshtare per te ditur moshen e saj si dhe diferencen ne moshe mes saj dhe te te dashurit Donaldit.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992, prandaj eshte 31-vjeçe.

Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 31 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj.

6 vite është diferenca në mes çiftit, ku Bora është me e madhe, dhe 25 vjeç i bije të jetë Donaldi.