“Ta futa mbrapsht! Ik m’u hiq qafe, qenka budallaqe ti.!”/ Acarohen banoret e BBVIP: Mos më prek me dore..

197
0

Gazi dhe Sara është një tjetër dyshe që është përplasur ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother Vip 3”.

Shkak për debatin e tyre të ashpër është bërë Sara, e cila ka ngacmuar Gazin, teksa ky i fundit ka qenë duke biseduar me Albin në lidhje me strategjitë e lojës.

Sara: Ç’na çave kokën o Gazi.

Gazi: Do më lësh se ta futa mbrapsht ëëë. Ik m’u hiq qafe. Unë në kulmin e muhabetit, ti gjithmonë më hidhesh mua. Ne jemi duke bërë muhabet tamam, ti dërr dërr.

Sara: Mirë mirë.

Gazi: Ik moj, qenka budallaqe ti. Më nxive jetën.

Sara: O Gaz

Gazi: Kur unë flas me dikë pse më hidhesh në qaf?

Sara: E kuptove ti pse t’u hodha në qaf?

Gazi: Çfarë punë kam unë të kuptoj? Unë duke folur më atë. M’u largo dhe mos m’u afro më.

Sara: Ej me dorë mos më prek mua.

Gazi: Aaa e bërë provokim për mua?

Sara: Gaz a njihemi jashtë? Mua më dorë mos më prek.

Gazi: Po nuk po të prek me dorë, prandaj më provokove?

Sara: Të dola borxhi, vazhdo me Albin tani.

Gazi: Ke dy ditë që më provokon.