Sot është një prej këngëtareve më të bukura shqiptare, e njihni dot

2655
0

Vajza që shihni në foto, është mjaft e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar.

Ajo është një prej vajzave më të bukura në Shqipëri dhe ndonëse kanë kaluar mbi 10 vjet që kur u shpall Miss Albania, bukuria e saj akoma nuk ka ndryshuar pasi Agnesa Vuthaj e ka bukurinë e lindur.

E bërë nostalgjike për vitet e kaluara Agnesa ka publikuar një foto kur ishte 13 vjeçe.