Sot eshte Ministrja e Shendetesise por ja si dukej Ogerta Manastirliu kur ishte vajze e re

1408
0

Ministrja Ogerta Manastirliu ka qenë një nga aktivistet e fushatës së parë të kryeministrit Edi Ram për bashkinë e Tiranës, në vjeshtën e vitit 2000. Ajo më pas u bë Drejtoreshë e Strehimit në Bashki.

Ne keto foto shfaqet Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu duke i dhënë një dhuratë kryebashkiakut të sapozgjedhur (tetor 2000) Edi Rama trasnmeton shqiptari.net.

Para rreth 20 vitesh, Manasterliu shfaqet me një bluzë ku shkruhet “Me Edi Ramën”. Dhe që nga ajo ditë, ajo nuk është ndarë më prej tij, deri sa u bë drejtoreshë e QSUT dhe së fundi ministre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.