Portalet e bënë Andrren shtatezane për herë të dyte, reagon Sinan Hoxha

318
0

PAra disa ditesh nëper disa portale qarkulloi lajmi se Sinan Hoxha dhe Andrra Destani do të bëheshin prindër për herë të dytë dhe madje ishte zbuluar gjinia e fëmijës.

Lajmi i cili doli nga ABC News, u perhap si i vertete duke pretenduar se çifti do të bëheshin sërish prindër të një djali dhe se Andrra ishte ne muajin e 4 te shtatezanise, por asgjë nuk ishte konfirmuar prej ciftit.

Vetë kengetari Sinan Hoxha vendosi të reagojë në lidhje me këtë lajm dhe të zbulojë si është e vërteta. Ai ka treguar se janë thjesht thashetheme dhe se nuk janë në pritje të një bebushi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.