Sot eshte nje nga femrat me te suksesshme te ekranit shqiptar, e njhni vajzen ne foto

439
0

Diten e sotme vellai i saj ka publikuar nje foto ku shfaqet se bashku me te ne nje foto to bere para shume vitesh.

Alketa Vejsiu sot ka prezantuar festivalin e Sanremos, dhe ne kete dite mjaft te rendesishme te karrieres se saj, vellai i saj ka postuar nje foto kur ajo ishte ende femije duke i uruar suksese

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.