Dalin pamjet kur hyn ne skene, Alketa i le te gjithe pa fjale

3894
0

Dalin pamjet kur Alketa Vejsiu hyri në skenën e madhe të “Sanremos” e cila transmetohet ne televizionin Rai 1.

E veshur me një fustan rozë të gjatë,

Alketa ka ndiçuar skenën ndërsa është pritur me duartrokitje.

Alketa u ngjit në skenën e famshme krah emrave të njohur duke impresionuar italianet me shkathtesine ne te folur. Ajo gjithashtu ka pershendetur dhe shqiptaret

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.