Alketa Vejsiu dhe Georgina e Ronaldos gjate intervistës ne Sanremo

906
0

Sot është mbrëmja e tretë e festivalit të famshëm “Sanremo”, ku prezantoi për herë të parë edhe moderatorja shqiptare, Alketa Vejsiu.

Alketa u ngjit në skenën e famshme krah emrave të njohur dhe do të ketë krah saj në moderim partneren e Ronaldo-s, Georgina Rodriguez.

Momentet e para të mbremjes teksa dy vajzat japin intervistën para nisjes së Festivalit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.