‘S’ka bir none, bir k*rve..’, Dalin pamjet nga pjesa ku luan Edi Rama tek filmi i Mamaqit (Video)

1304
0

Kreu i qeverise, Edi Rama është shfaqur si rralle here si aktor në filmin “I love Tropoja të sjellë në treg nga Ermal Mamaqi.

Rama në këtë film ka luajtur rolin e dajës së personazhit kryesor i cili interpretohet pikërisht nga Mamaqi.

Pas publikimit të premierës së filmit ka qarkulluar në rrjet edhe një fragmet nga interpretimi i tij ku kryeministri shfaqet tërësisht ndryshe.

“S’ka bir none dhe kurve ta martojë Landin me zor. Kush i bën presion çunit tonë këtu?”thotë Rama.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.