Shuhet familja në Shkodër, vdes edhe 10-vjeçarja Noemi

845
0

Ka ndërruar jetë 10-vjeçarja Noemi Preka, vajza e cila ishte në vdekje klinike që prej të dielës si shkak i aksidentit tragjik të ndodhur në aksin Shkodër-Velipojë.

Noemi udhëtonte me familjen e saj, ku tragjikisht ndërruan jetë i ati Edmond Preka, motra 5 vjeçe dhe vëllai 8-muajsh, ndërsa bashkëshortja e Edmondit ndodhet në spital.

Noemi mbahej në jetë me aparatura, por mëngjesin e sotëm rrahjet e zbehta të zemrës së saj kanë pushuar.

Kështu ka shkuar në 4 numri i viktimave nga ai aksident fatal, e ku fatkeqësisht të gjithë janë pjesëtarë të së njëjtës familje.

Shprehim ngushëllimet më të sinqerta për familjen Preka.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.