Shpëtoi shokët por nuk ia doli për vete/ Ky është 18 vjecari hero në Durrës (EMRI +FOTO)

428
0

Anri Kashiku është i riu që humbi jetën ditën e sotme, pasi u mbyt në det në Durrës.

18-vjeçari hyri në det për të shpëtuar dy shokë të tij të mitur, dy 15-vjeçarë, por pasi i shpëtoi ai nuk mundi dot të dalë nga deti. Policia nisi kërkimet për të dhe pak më parë, trupi u nxor i pajetë në sipërfaqe.

Sipas informacioneve, ai ka lindur në Librazhd dhe banues në sektor “Rinia” të Durrësit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.