Rudina Dembacaj kërkon nuse për ish bashkëshortin e saj: Aleksi çun beqar..

1868
0

Moderatorja Rudina Dembacaj, pas ndarjes me bashkëshortin, prej kohësh është në qendër të vëmendjes së mediave për shkak edhe të lidhje se shume perfolur me ish deputetin.

Ajo e pranoi hapur ndarjen nga bashkëshorti Aleks Varfaj në emisionin Wake Up, disa muaj pasi ata ishin ndarë ndërsa ne media flitej prej kohesh madje edhe per lidhjen e re te saj, gje qe ajo akoma nuk e ka pranuar.

Edhe pse dyshja është ndarë edhe zyrtarisht, ajo ka publikuar një foto me ish-bashkëshortin në Instastory dhe shkruan, “Aleksi çun beqar”.

Por nuk tregon asgjë për veten e saj, duke konfirmuar indirekt se pas ndarjes nuk është beqare.

Në këtë postim duket se moderatorja po kërkon ti gjejë nje nuse te mirë ish bashkëshortit të saj duke shfrytëzuar ndjekesit e saj të shumtë si dhe vëmëndjen e mediave e cila pritet të vazhdoje deri kur ajo të pranojë lidhjen e saj me ish deputetin Frroku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.