Rudina tha se është çun beqar, reagon Aleksi dhe i lë të gjithë pa fjalë: Të dy…

2797
0

Moderatorja Rudina Dembacaj ka postuar sot një foto me ish bashkëshortin Aleks Varfaj në instagramin e saj duke shkruar mbi të “Aleksi çun beqar”.

Të shumta kanë qëne reagimet në media por i menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i Aleksit që ka pranuar përmendjen në instastory dhe ka shkruar mbi të “të dy jemi beqar”.

Dyshja edhe pse të ndarë zyrtarisht duket se i kanë ruajtur maredheniet e mmira me njeri tjetrin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.