Askush nuk e priste, Alvin Berisha bën deklaratën e fortë për babain e tij

1928
0

Alvin Berisha, i kthyer tashmë pranë familes së tij, ka filluar të publikojë foto dhe video të ndryshme në një profil të përbashkët në Instagram me të atin e tij Afrim Berishën.

Mirëpo përveç fotove të shumta, ajo që ka tërhequr vëmendjen është një deklaratë për të atin e tij, Afrimin, i cili ka bërë të pamundurën derisa djali u rikthye në Itali.

“Si mburojën ma t’fort gjithmon pa dyshim i kisha zgjedh krahet e tu babi”, thuhet në statusin e Alvinit në Instastory.

Nje dedikim zemre për babain e tij i cili e meriton me te vertete

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.