Besi dhe Xhensila në premierën e “Falco”, por vëmendjen e merr Ajka, ja sa është rritur

895
0

Shumë të ftuar u panë mbrëmë gjatë premierës së filmit “Falco” një prodhim i aktorit Bes Kallaku, i cili ishte gjithashtu edhe aktor kryesor.

Mirepo e ftuara speciale dhe surpriza e mbrëmjes ishte vajza e çiftit, Ajka.

Vogëlushja e cila tashmë ka mbushur 1-vjeç, tërhoqi vëmendjen e të gjithëve.

Më poshtë mund të shihni foton teksa familja Xheni, Besi dhe Ajka pozojnë para cover-it të filmit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.