Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku martohen në ditën e parë të vitit në prani të kryebashkiakut Erion Veliaj

175
0

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj dhe partneri i saj, ish-deputeti Mark Frroku kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë, pas propozimit të Markut në Cappadocia.

Ata janë martuar në një ceremoni të thjeshtë në prani të kryebashkiakut Erion Veliaj, ndërsa ka qenë vetë moderatorja që ka ndarë lajmin e gëzueshëm me ndjekësit e saj.

“Marku dhe unë me besimin se dashuria është bekim, vendosëm edhe ta zyrtarizonim lidhjen tonë. Gëzuar me një vit mbarë plot lumturi nga familja jonë! Rud&Mark (Shihemi ne dasem)”, shkruan Rudina.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.