Rikthehet serish ‘Portokalli’, ja kur fillon

255
0

Emisioni me i ndjekur i humorit ne vend dhe shumë i dashur për publikun, “Portokalli” e ndërpreu transmetimin ne muajin mars, për shkak të pandemisë së koronavirusit.

Megjithatë më në fund programi do të rikthehet serish dhe lajmin e bukur e kanë dhënë aktorët dhe moderatorja, Xhemi Shehu.

Portokallia do të rikthehet në ekran këtë të diel.

“Lajmi më i bukur i këtyre kohëve, të dielën rifillon PORTOKALLI!”, shkruan Florjan Binaj krah fotos ku shfaqet me Xhemin, Marin Orhanasin dhe Albana Perhatin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.