Revoltohet Klodiana Lala dhe ben thirrjen urgjente për të gjithë qytetarët

314
0

Ditën e sotme çmimi i naftës ka shënuar një rritje rekord, duke arritur 230 lekë të reja për litër.

Kjo rritje galopante dhe në një kohë kaq të shkurtër, ka revoltuar gazetaren Klodiana Lala.

“Cmimi i naftes ka prekur qiellin, shqiptaret ne gjume te thelle. Zgjoju popull zgjoju. Reago!”, shton gazetarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.