Ndodh e papritura në Shkodër, ja kush kryeson mes “Shtëpisë së Lirisë” dhe PS

250
0

Ndryshe nga Bashkitë e tjera ku kandidatët nga njëri-tjetri kanë një diferencë votash, e kundërta po ndodh në Shkodër.

Deri më tani në Shkodër janë numëruar 212 kuti nga 250, ku gara është e ngushtë mes “Shtëpisë së Lirisë” dhe Partisë Socialiste.

Bardh Spahia i Shtëpisë së Lirisë mban vendin e parë në Shkodër me 17580, ndërsa ndiqet nga Majlinda Angoni e PS me 15812 vota, ndërsa PD ka siguruar pak vota 6330.

Rezultati deri më tani në Shkodër:

Majlinda Angoni    15812                PS

Bardh Spahia        17580 vota         Shtëpia e Lirisë

Xhemal Bushati     6630                    PD

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.