Presidenti Trump i kërkon Melanisë të buzëqeshë para kamerave, por shprehia e saj bëhet virale

642
0

Zonja e parë e SHBA, Melania Trump, arriti që të bëhej virale në rrjetet sociale, me një shprehi të trishtë të fytyrës, teksa ndodhej krahë të shoqit.

Kur Donald Trump, i kërkoi që të buzëqeshë para mediave, ajo që u pa, ishte një shprehi e hidhur.

Pamjet e këtyre momenteve, u përhapën me shpejtësi në rrjetet sociale si më poshtë.

Prej kohësh marrëdhënia mes Melania dhe Trump është komentuar në media, si jo harmonike.

Pamjet e fundit, i shtojnë edhe më shumë zërat në këtë drejtim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.