“Oh zemër, zemër”, del videoja e rojes Abaz Dogu duke u kënduar fëmijëve në shkollë

1171
0

Diten e sotme portali ‘Joq’ ka publikuar një video ku Abaz Dogu shihet teksa këndon para fëmijëve në një aktivitet festiv në shkollën ku ishte roje më parë.

65-vjeçari ka marrë mikrofonin në dorë dhe shfaqet duke u kënduar nxënësve të shkollës 9-vjeçare këngën “Zemër” të Dhurata Dorës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.